Danganronpa - Akademia Rozpaczy
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Danganronpa - Akademia Rozpaczy

Witamy w Akademii Rozpaczy, jedynej akademii, w której nauka to nie wszystko~
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Marry-Shag-Kill

Go down 
+5
Makoto Naegi
Mioda Ibuki
Dia Sparkle
Seiryo Uchiha
Akemi Nekomi
9 posters
AutorWiadomość
Akemi Nekomi

Akemi Nekomi


Liczba postów : 33
Data dołączenia : 22/09/2013
Age : 27
Hobby : Malowanie; Rysowanie; rzeźbienie; lepienie figurek; wszystko, co ma związek ze sztuką.
Humor : Malowniczy :D
Płeć : Female

Marry-Shag-Kill Empty
PisanieTemat: Marry-Shag-Kill   Marry-Shag-Kill EmptySro Wrz 25, 2013 5:48 pm

Piszesz kogo z wymienionej trójki poślubisz, z kim pójdziesz do łóżka, a kogo zabijesz. Najlepiej, żeby było z uzasadnieniem.

Np. xxx, zzz, yyy

Poślubię zzz bo..., Pójdę do łóżka z xxx bo..., a zabiję yyy, bo... .


Zaczynamy!

Kim Ir Sen, Monokuma, Hitler :3
Powrót do góry Go down
Seiryo Uchiha

Seiryo Uchiha


Liczba postów : 12
Data dołączenia : 22/09/2013
Age : 26
Hobby : Rozwiązywanie zagadek, łamigłówki
Płeć : Male

Marry-Shag-Kill Empty
PisanieTemat: Re: Marry-Shag-Kill   Marry-Shag-Kill EmptySro Wrz 25, 2013 7:39 pm

Poślubię monokume bo wrogów trzmam blisko siebie, Pójdę do łóżka z Kim Ir Sen bo zmienie prawo a zabiję Hitlera, bozabił swoją rodzine

Monokuma, Die Sparkle, Akemi-Chan
Powrót do góry Go down
Dia Sparkle

Dia Sparkle


Liczba postów : 19
Data dołączenia : 24/09/2013
Płeć : Female

Marry-Shag-Kill Empty
PisanieTemat: Re: Marry-Shag-Kill   Marry-Shag-Kill EmptySro Wrz 25, 2013 8:08 pm

Poślubię Dię Sparkle bo selfcest, pójdę do łóżka z Akemi-chan bo tak i zabiję Monokumę żeby się wydostać... XD

Stalin, Mała Syrenka, Edward Nożycoręki
Powrót do góry Go down
Mioda Ibuki

Mioda Ibuki


Liczba postów : 25
Data dołączenia : 19/09/2013
Age : 27
Hobby : Sen, gry, jedzenie i spacery~
Humor : Wyśmienity, tak!
Płeć : Female

Marry-Shag-Kill Empty
PisanieTemat: Re: Marry-Shag-Kill   Marry-Shag-Kill EmptySro Wrz 25, 2013 11:33 pm

Poślubię Edwarda Nożycorękiego, bo to dobry fryzjer, a to sobie cenię niezwykle. Do łóżka pójdę z Małą Syrenką, bo i tak z tym ogonem nic się nie da zdziałać. Zabiłabym Stalina, bo tylko on pozostał. :'c

Skrillex, Justin Bieber, Miley Cyrus ;_;
Powrót do góry Go down
Akemi Nekomi

Akemi Nekomi


Liczba postów : 33
Data dołączenia : 22/09/2013
Age : 27
Hobby : Malowanie; Rysowanie; rzeźbienie; lepienie figurek; wszystko, co ma związek ze sztuką.
Humor : Malowniczy :D
Płeć : Female

Marry-Shag-Kill Empty
PisanieTemat: Re: Marry-Shag-Kill   Marry-Shag-Kill EmptyCzw Wrz 26, 2013 2:13 pm

Poślubię Miley Cyrus, żeby ją pilnować, żeby skandali nie robiła, Pójdę do łóżka ze Skrillexem, bo tak, bo do niczego innego mi tu nie pasuje, a zabiję Biebera, bo to sama przyjemność.


Koń Rafał, blondynka, Usui Takumi.
Powrót do góry Go down
Dia Sparkle

Dia Sparkle


Liczba postów : 19
Data dołączenia : 24/09/2013
Płeć : Female

Marry-Shag-Kill Empty
PisanieTemat: Re: Marry-Shag-Kill   Marry-Shag-Kill EmptyCzw Wrz 26, 2013 3:47 pm

Poślubię konia Rafała, bo nikt mi nie zabroni, w łóżku będzie ze mną Usui Takumi bo jest bishem (:333) a zabiję blondynkę. XD

Flippy z Happy Tree Friends, świnka morska, Haruhi Suzumiya.
Powrót do góry Go down
Makoto Naegi

Makoto Naegi


Liczba postów : 16
Data dołączenia : 21/09/2013
Hobby : *Rozdaje każdemu kanapkę z nadzieją*
Humor : E-Eh? ... Taak, hahaa~ ... ha ... *patrzy dookoła, nie rozumiejąc nic* .__.
Płeć : Male

Marry-Shag-Kill Empty
PisanieTemat: Re: Marry-Shag-Kill   Marry-Shag-Kill EmptyPią Wrz 27, 2013 7:30 pm

Poślubię Flippiego bo MORDERCA W RODZINIE, SUPCIO, Pójdę do łóżka z Haruhi bo jedyna femka z wyżej wymienionych XDD (chyba, że brać pod uwagę płeć świnki ... nie, nie, aż zaleciało zoofilią, wut), a zabiję świnkę, bo hejce słodkość, o.

Yuno Gasai, Ciel Phantomhive, Kirigiri Kyouko.
Powrót do góry Go down
Nagito Komaeda

Nagito Komaeda


Liczba postów : 16
Data dołączenia : 19/09/2013
Płeć : Male

Marry-Shag-Kill Empty
PisanieTemat: Re: Marry-Shag-Kill   Marry-Shag-Kill EmptyPią Wrz 27, 2013 8:03 pm

Poślubię Kirigiri Kyouko, bo jest ładna. Do łóżka pójdę z Yuno Gasai, bo nie lubię zobowiązań z yandere. A Ciela Phantomhive'a zabiję brutalnie, bo lubię połączenie gore + shota.

    Chihiro Fujisaki, Kagura (z Gintamy), Edward Elric.
Powrót do góry Go down
Akemi Nekomi

Akemi Nekomi


Liczba postów : 33
Data dołączenia : 22/09/2013
Age : 27
Hobby : Malowanie; Rysowanie; rzeźbienie; lepienie figurek; wszystko, co ma związek ze sztuką.
Humor : Malowniczy :D
Płeć : Female

Marry-Shag-Kill Empty
PisanieTemat: Re: Marry-Shag-Kill   Marry-Shag-Kill EmptyPią Wrz 27, 2013 10:31 pm

Poślubię Chihiro Fujisaki, bo jest piękny, pójdę do łóżka z Kagurą bo tak przepowiedział los, a zabiję Edwarda Elrica bardzo boleśnie i brutalnie, krojąc go żywcem na plasterki, bo go nienawidzę.

Usui Takumi, Sebastian Michaelis, Sasuke Uchiha :D
Powrót do góry Go down
Makoto Naegi

Makoto Naegi


Liczba postów : 16
Data dołączenia : 21/09/2013
Hobby : *Rozdaje każdemu kanapkę z nadzieją*
Humor : E-Eh? ... Taak, hahaa~ ... ha ... *patrzy dookoła, nie rozumiejąc nic* .__.
Płeć : Male

Marry-Shag-Kill Empty
PisanieTemat: Re: Marry-Shag-Kill   Marry-Shag-Kill EmptySob Wrz 28, 2013 11:53 pm

Poślubię Sebastiana Michaelisa, bo nie mam kogo innego wybrać, pójdę do łóżka z Sasuke Uchihą, który będzie robił mi popcorn swoim Chidori :C a zabiję Usui Takumi, bo nie mam pojęcia kto to jest XD (cuś mi tylko świta)

Tomoki Kuroki (Watashi ga Warui), PewDiePie, talerz z rosołem.
Powrót do góry Go down
Mioda Ibuki

Mioda Ibuki


Liczba postów : 25
Data dołączenia : 19/09/2013
Age : 27
Hobby : Sen, gry, jedzenie i spacery~
Humor : Wyśmienity, tak!
Płeć : Female

Marry-Shag-Kill Empty
PisanieTemat: Re: Marry-Shag-Kill   Marry-Shag-Kill EmptyNie Wrz 29, 2013 12:25 am

Poślubię PewDiePie, bo Felix jest Szwedem, a ja kocham Szwecję. ;_; Do łóżka pójdę z talerzem rosołu, w końcu obiady zawsze jem w łóżku. Zabiję Tomoki Kuroki bo z tymi kropkami pod oczami wygląda jak debil. : D

Ginoza Nobuchika, Akashi Seijuurou, Michał Wiśniewski : D
Powrót do góry Go down
Kyouko Kirigiri

Kyouko Kirigiri


Liczba postów : 15
Data dołączenia : 19/09/2013
Płeć : Female

Marry-Shag-Kill Empty
PisanieTemat: Re: Marry-Shag-Kill   Marry-Shag-Kill EmptyNie Wrz 29, 2013 12:33 am

Poślubię Ginozę Nobuchika'ye bo mam taką zachciankę, do łóżka pójdę z Akashim. Ma nożyczk, a ja muszę przyciąć końcówki, a zabiję Wiśnię bo tak. Jego włosy są passe ;c

Zdecydowałam się xD EDIT:
Lumpy z HTF {Happy Three Friends}, Oz z Pandora Hearts, InGa z UnGo.
Powrót do góry Go down
Monomi

Monomi


Liczba postów : 27
Data dołączenia : 17/09/2013
Hobby : ...uh
Humor : Monokuma nas wypuści ; ;
Płeć : Female

Marry-Shag-Kill Empty
PisanieTemat: Re: Marry-Shag-Kill   Marry-Shag-Kill EmptyNie Wrz 29, 2013 11:37 am

Wyjdę za Lumpiego bo go kocham. Do łóżka pójdę z Ozem, bo Jack, a zabije InGe bo jeszcze tego nie widziałam....

Celestia (MLP) Armin Arlert (snk), Inoue Orihime (bleach)
Powrót do góry Go down
Akemi Nekomi

Akemi Nekomi


Liczba postów : 33
Data dołączenia : 22/09/2013
Age : 27
Hobby : Malowanie; Rysowanie; rzeźbienie; lepienie figurek; wszystko, co ma związek ze sztuką.
Humor : Malowniczy :D
Płeć : Female

Marry-Shag-Kill Empty
PisanieTemat: Re: Marry-Shag-Kill   Marry-Shag-Kill EmptyNie Wrz 29, 2013 11:43 am

Poślubię Inoue, bo tak, pójdę do łóżka z Arminem, bo jako jedyny z tej trójki jest chłopakiem, a zabiję Celestię, bo jest kucykiem :I

Szwecja {Hetalia}, Levi {SnK}, ...znów Monokuma :D
Powrót do góry Go down
Mioda Ibuki

Mioda Ibuki


Liczba postów : 25
Data dołączenia : 19/09/2013
Age : 27
Hobby : Sen, gry, jedzenie i spacery~
Humor : Wyśmienity, tak!
Płeć : Female

Marry-Shag-Kill Empty
PisanieTemat: Re: Marry-Shag-Kill   Marry-Shag-Kill EmptyNie Wrz 29, 2013 12:18 pm

Poślubię pana Szwedka, bo to najlepsza postać z całej serii. *-* Pójdę do łóżka z... z Monokumą, bo jak tego nie zrobię to mnie ukatrupi. Zabiję Heichou bo w anime jest okropny i wszyscy się nim jarają. Manga 4ever. D:


Ukyo (Amnesia), Gaara (Nardo Naruto), Remina Kanbe (Ibitsu Q_____Q )
Powrót do góry Go down
Akemi Nekomi

Akemi Nekomi


Liczba postów : 33
Data dołączenia : 22/09/2013
Age : 27
Hobby : Malowanie; Rysowanie; rzeźbienie; lepienie figurek; wszystko, co ma związek ze sztuką.
Humor : Malowniczy :D
Płeć : Female

Marry-Shag-Kill Empty
PisanieTemat: Re: Marry-Shag-Kill   Marry-Shag-Kill EmptyCzw Paź 10, 2013 11:32 pm

Poślubię Gaarę, bo jestem fanką, bo Aj Lafff him! Pójdę do łóżka z Ukyo, bo jest, kurna, biszem a zabiję Kanbe, bo jakoś nie znam.


Tsuna {KHR}, Alexander Nikolayevich Hell {Seikon no Qwaser}, Pomidor :D
Powrót do góry Go down
Rakuen Miraine

Rakuen Miraine


Liczba postów : 38
Data dołączenia : 29/09/2013
Humor : Wystrzałowy, huehue~
Płeć : Male

Marry-Shag-Kill Empty
PisanieTemat: Re: Marry-Shag-Kill   Marry-Shag-Kill EmptyPią Paź 11, 2013 3:13 pm

Poślubię Tsunę, by mieć ubaw z tego, jak lata w gatkach. Pójdę do łóżka z pomidorem, by go zjeść. Zabiję Alexandra, bo nie lubię tego całego anime~

No to damy jednych z moich favów z Dangana:
Mioda Ibuki, Tsumiki Mikan oraz Komaeda Nagito~
Powrót do góry Go down
Mioda Ibuki

Mioda Ibuki


Liczba postów : 25
Data dołączenia : 19/09/2013
Age : 27
Hobby : Sen, gry, jedzenie i spacery~
Humor : Wyśmienity, tak!
Płeć : Female

Marry-Shag-Kill Empty
PisanieTemat: Re: Marry-Shag-Kill   Marry-Shag-Kill EmptyPią Paź 11, 2013 7:50 pm

Poślubię Nagito, bo jest kjut. Pójdę do łóżka z Ibuki. *rape face* Zabiję Mikan bo ma ośmiornicę na głowie zamiast włosów. XD


Alvaro Garay (*Q*), Armin Arlert, Tetsuya #2
Powrót do góry Go down
Rakuen Miraine

Rakuen Miraine


Liczba postów : 38
Data dołączenia : 29/09/2013
Humor : Wystrzałowy, huehue~
Płeć : Male

Marry-Shag-Kill Empty
PisanieTemat: Re: Marry-Shag-Kill   Marry-Shag-Kill EmptySob Paź 12, 2013 11:35 am

Poślubię Tetsuyę, bo zwierzątka są słodkie :3. Pójdę do łóżka z Alvarem, bo jest biszem, którego pokochałam od pierwszego wejrzenia. Zabiję Armina, bo nienawidzę Shingeki no Kyojin.

Kazemaru Ichirouta (Inazuma + mój ukochany <3), Shiki Eiki/Shikieiki Yamaxanadu (Touhou), Nutty (Happy Tree Friends)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Marry-Shag-Kill Empty
PisanieTemat: Re: Marry-Shag-Kill   Marry-Shag-Kill Empty

Powrót do góry Go down
 
Marry-Shag-Kill
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Danganronpa - Akademia Rozpaczy :: Offtop :: Tu na razie jest ściernisko~-
Skocz do: